Bestuur

Het dagelijks bestuur van Tafeltennisvereniging The Victory bestaat momenteel uit onderstaande personen. Mocht u vragen hebben neem dan met één van hen contact op.

FunctieBestuurslidEmailadres
Voorzitter Karel van Gemertvoorzitter@thevictory.nl
SecretarisBill Zwaagsecretaris@thevictory.nl
PenningmeesterWim de Grootpenningmeester@thevictory.nl
WedstrijdsecretarisMichel Roosienwedstrijdsecretaris@thevictory.nl
BarcommissieBart den Blankenbarcommissie@thevictory.nl
JeugdvertegenwoordigerJeroen Borstjeugdvertegenwoordiger@thevictory.nl
BestuurAllebestuur@thevictory.nl