The Victory logo

Bestuur

Het bestuur van Tafeltennisvereniging The Victory bestaat momenteel uit onderstaande personen. Mocht u vragen hebben neem dan met één van hen contact op.

Functie Naam Email
Voorzitter Michel Roosien voorzitter@thevictory.nl
Secretaris Bill Zwaag secretaris@thevictory.nl
Penningmeester Wim de Groot penningmeester@thevictory.nl
Wedstrijdsecretaris Michel Roosien wedstrijdsecretaris@thevictory.nl
Jeugdvertegenwoordiger Jeroen Heemskerk jeugdvertegenwoordiger@thevictory.nl
Bestuur alle bovenstaande bestuur@thevictory.nl