Commissies

Elke vereniging heeft vrijwilligers nodig om de club te laten draaien. Tafeltennisvereniging The Victory heeft gelukkig veel vrijwilligers die wat voor de club willen doen. In onderstaand overzicht vind je de commissies en de betreffende commissieleden.

Heb je vragen over bepaalde onderwerpen? Stuur dan een email naar een van onderstaande commissies.

CommissieEmailadresCommissielidAandachtsgebied
Barbc@thevictory.nlBert HildesheimCoördinatie & Inkopen
Bart den BlankenCoördinatie & Inkopen
Gebouwgc@thevictory.nlWim BoomCoördinatie
Michel Roosien
JCjc@thevictory.nlJeroen BorstCoördinatie
Bjorn van der NeutVoorzitter
Dennis VisserExterne toernooien
Rutger Jakobi
Frank van der Wurff
Yuwei Grijpink
Kascontrolekc@thevictory.nlBjorn van der NeutCoördinatie
Klaas Siewertsen
Lief en Leedlc@thevictory.nlMengije Grijpink
Onderhoudoc@thevictory.nlBill ZwaagCoördinatie
Jeroen Borst
Tom Borst
Arie van der Neut
Bert Hildesheim
Schoonmaaksc@thevictory.nlKarel van GemertCoördinatie
Klaas Siewertsen
Zlata Nalbantic
TCtc@thevictory.nlMichel RoosienWedstrijdsecretaris Senioren
Sjoerd Groot
Rob Klok
Websitewc@thevictory.nlBjorn van der NeutWebmaster
Bill ZwaagWebcontent