Home / Commissies

Commissies

Elke vereniging heeft vrijwilligers nodig om de club te laten draaien. Tafeltennisvereniging The Victory heeft gelukkig veel vrijwilligers die wat voor de club willen doen. In onderstaand overzicht vind je de commissies en de betreffende commissieleden.

Heb je vragen over bepaalde onderwerpen? Stuur dan een email naar een van onderstaande commissies.

CommissieEmailadresCommissielidAandachtsgebied
Barbc@thevictory.nlBert HildesheimCoördinatie & Inkopen
Bart den BlankenCoördinatie & Inkopen
Evenementenec@thevictoryJeroen BorstCoördinatie
Marieke van Keulen
Wim Boom
Nel de Weerd
Bert Jas
Gebouwgc@thevictory.nlWim BoomCoördinatie
Mirjam van Veen
Michel Roosien
JCjc@thevictory.nlJeroen BorstCoördinatie
Bjorn van der NeutVoorzitter
Dennis VisserExterne toernooien
Rutger Jakobi
Arjen de Groot
Frank van der Wurff
Kascontrolekc@thevictory.nlBjorn van der NeutCoördinatie
Nel de Weerd
Lief en Leedlc@thevictory.nlEsther Springorum
Onderhoudoc@thevictory.nlBill ZwaagCoördinatie
Jeroen Borst
Tom Borst
Arie van der Neut
Bert Hildesheim
Schoonmaaksc@thevictory.nlKarel van GemertCoördinatie
Klaas Siewertsen
Zlata Nalbantic
TCtc@thevictory.nlRob KlokWedstrijdsecretaris Senioren
Sjoerd Groot
Websitewc@thevictory.nlBjorn van der NeutWebmaster
Bill ZwaagWebcontent

 

 

Top