The Victory logo

Commissies

Elke vereniging heeft vrijwilligers nodig om de club te laten draaien. Tafeltennisvereniging The Victory heeft gelukkig veel vrijwilligers die wat voor de club willen doen. In onderstaand overzicht vind je de commissies en de betreffende commissieleden.

Heb je vragen over bepaalde onderwerpen? Stuur dan een email naar een van onderstaande commissies.

Commissie Naam Emailadres Aandachtsgebied
Bar Bert Hildesheim bc@thevictory.nl Coördinatie & Inkopen
Bart den Blanken Coördinatie & Inkopen
JC Bjorn van der Neut bjorn@thevictory.nl Voorzitter
Jeroen Heemskerk jeroenh@thevictory.nl Wedstrijdsecretaris Jeugd
Dennis Visser dennisv@thevictory.nl Externe toernooien
Henryk Rolak henrykr@thevictory.nl
Lea Kooij leak@thevictory.nl
Freddy Zunnebeld freddyz@thevictory.nl
Erben Olij erbeno@thevictory.nl
Kascontrole Dennis Visser kc@thevictory.nl Coördinatie
Klaas Siewertsen
Lief en Leed Mengjie Grijpink lc@thevictory.nl
Onderhoud Bill Zwaag oc@thevictory.nl Coördinatie
Jeroen Borst
Bert Hildesheim
Wim de Groot
Hinke de Groot
Arie van der Neut
Jeanette van der Neut
Schoonmaak Wim de Groot sc@thevictory.nl Coördinatie
Klaas Siewertsen
TC Michel Roosien tc@thevictory.nl Wedstrijdsecretaris Senioren
Sjoerd Groot
Rob Klok
Henryk Rolak
Verenigingsontw. Bill Zwaag secretaris@thevictory.nl Secretaris
Jeroen Heemskerk
Dirk Wasser
Website Bjorn van der Neut wc@thevictory.nl Webmaster
Bill Zwaag Webcontent