Commissies

Elke vereniging heeft vrijwilligers nodig om de club te laten draaien. Tafeltennisvereniging The Victory heeft gelukkig veel vrijwilligers die wat voor de club willen doen. In onderstaand overzicht vind je de commissies en de betreffende commissieleden.

Heb je vragen over bepaalde onderwerpen? Stuur dan een email naar een van onderstaande commissies.

CommissieEmailadresCommissielidAandachtsgebied
Barbc@thevictory.nlBert HildesheimCoördinatie & Inkopen
Bart den BlankenCoördinatie & Inkopen
JCjc@thevictory.nlBjorn van der NeutVoorzitter
Jeroen HeemskerkWedstrijdsecretaris Jeugd
Dennis VisserExterne toernooien
Henryk Rolak
Kascontrolekc@thevictory.nlDennis VisserCoördinatie
Klaas Siewertsen
Lief en Leedlc@thevictory.nlMengjie Grijpink
Onderhoudoc@thevictory.nlBill ZwaagCoördinatie
Jeroen Borst
Bert Hildesheim
Wim de Groot
Hinke de Groot
Arie van der Neut
Jeanette van der Neut
Schoonmaaksc@thevictory.nlWim de GrootCoördinatie
Klaas Siewertsen
TCtc@thevictory.nlMichel RoosienWedstrijdsecretaris Senioren
Sjoerd Groot
Rob Klok
Henryk Rolak
Verenigingsontw.secretaris@thevictory.nlBill ZwaagSecretaris
Jeroen Heemskerk
Dirk Wasser
Websitewc@thevictory.nlBjorn van der NeutWebmaster
Bill ZwaagWebcontent

Plaats een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Translate »